Sigortalı Nakliyat

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Nakliyat hizmeti almak isteyen kişiler maddi ve manevi değeri yüksek eşyaları tanımadıkları insanlara emanet etmeyi oldukça stresli bulmaktadır. Ancak taşınmanın gerçekleştirilebilmesi için bu stres verici eylemin yapılması gerekmektedir. Bu gereklilik nakliyat şirketi ve müşteriler arasında iletişim kopukluğu olduğu zamanlarda yanlış anlaşılmalara mahal verebilmektedir. Yanlış anlaşılmalar müşterilerin nakliyat firmalarını gereksiz yere suçlamasına neden olabilmektedir. Böyle durumların meydana gelmemesi için sigorta şirketinin firmaya güven vermesi gerekmektedir. Bu güveni sağlayabilmek için seçilebilecek en doğru yöntem sigortalamadır. Firmamız Avcılar sigortalı nakliyat hizmetleriyle vatandaşlarımızın eşyalarının maddi değerini garanti altına alan bir kuruluştur. Şirketimizin tüm nakliyat hizmetlerini sigortalama yaparak gerçekleştirmesi, vatandaşlarımızın firmamıza güven içerisinde yaklaşmasına vesile olmaktadır. Avcılar Cantürk Nakliyat olarak müşterilerimizin bize duyduğu güven, gelişmemize ve daha geniş kitlelere hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

  

  

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınıldığında baştan bir düzen kurmak yerine eski evdeki düzen tercih edilebilmektedir. Bunun için de pek çok eşya eski evden yeni eve aktarılabilmektedir. Bu aktarımın güvenli ve hızlı olabilmesi için nakliyat hizmetini güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlayan firmalardan yardım alınmalıdır. Firmamız müşterilerinin Avcılar evden eve nakliyat taleplerine en kısa sürede cevap veren güvenli bir taşımacılık şirketidir. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen evden eve nakliye işlemlerinde eşyaların zarar görmesini engellemek için paketleme yapılmaktadır. Kaliteli ambalajlar, üstün teknikler ve profesyonel personeller ile yapılan paketleme işlemlerinin yanında taşıma esnasında eşyaların devrilmemesi için montajlama ve sabitleme çalışmaları da yapılmaktadır.

Avcılar Sigortalı Parça Eşya Taşıma

Şirketimiz, birçok nakliyat firmasının az kazanç sağladığı gerekçesiyle önemsemediği Avcılar parça eşya taşıma hizmetine büyük özen göstermektedir. Çünkü firmamız kar marjından önce, vatandaşlarımızın istedikleri hizmeti, kusursuz bir şekilde almalarına önem vermektedir. Şirketimiz parça eşya taşımacılığının sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için ilk olarak eşyalar hakkında detaylı bilgi almaktadır. Bu sayede taşımacılık için kullanılacak aracın türü, ambalajların miktarı ve görevlendirilecek elemanların sayısı belirlenebilmektedir. Müşterilerimizden alınan bilgiler sigortalama sırasında da kullanılmaktadır. Firmamız, parça eşya taşımacılığında dahi sigortalama yapan az sayıdaki firma arasında bulunmaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.