Hakkımızda

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Avcılar Cantürk Nakliyat ismiyle yıllardır vatandaşlarımıza kaliteli nakliye hizmetini sunmakta olan firmamız, büyümek ve daha fazla insana ulaşmak için yoğun olarak çalışmaya devam etmektedir. Şirketimiz, insanların mümkün olduğunca hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmeti almalarını sağlamak amacıyla kurulan İstanbul merkezli bir firmadır. Hizmet vermeye başladığı günden itibaren tüm hizmetlerinin kusursuz ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını görev edinen şirketimiz, bunu gerçekleştirebilmek için uzman personellerle iş birliği yapmaktadır. Şirketimizin bu iş birliği, sektördeki en kaliteli hizmetin sunulabilmesine imkan sağlamakta ve ismimizin tüm Türkiye’de yankılanmasına olanak vermektedir. Firmamız genişletmekte olduğu hizmet alanını Türkiye sınırlarına ulaştırmakla kalmayıp tüm dünyaya açılmayı hedeflemektedir. Bu hedefin gerçekleştirilebilmesi için hız kesmeden araştırma ve geliştirme çalışmalarına devam edilmektedir.

Avcılar Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

Firmamızın nakliyat alanında tecrübe kazanmış profesyonel kişiler tarafından kurulması ve yönetilmesi vatandaşlarımıza güven vermektedir. Şirketimiz bu güveni boşa çıkarmamak için sunmakta olduğu hizmetleri herhangi bir soruna mahal vermeden tamamlamaktadır. Özellikle şirketimizden talep edilen en popüler hizmet olan Avcılar şehir içi nakliyat hizmetleri esnasında müşterilerimizin belirttiği tarihte ve günde işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır. Firmamızın sunduğu şehir içi nakliye hizmetlerinde eşyaların korunması ve maddi değerlerinin garantilenmesine büyük önem verilmektedir. Bunları gerçekleştirebilmek için uzman personellerimiz tarafından paketleme ve ambalajlama yapılmaktadır. Eşyaların büyük darbeler sonucunda dahi hasar almasını engelleyen paketleme tekniklerinin yanında sigortalama yapılması, müşterilerimizin güven seviyesinin maksimuma çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Avcılar Cantürk Nakliyat olarak ismimizin duyulmasını sağlayan hizmetlerimizin arasında Avcılar şehirler arası nakliyat da bulunmaktadır. Türkiye’nin iki ucu arasında yapılan nakliyat işlemlerinin bile sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için üstün ekipmanlar ve teknikler kullanılmaktadır. Kullanılan tekniklerin profesyonel elemanlarımız tarafından uygulanması işlemlerin eksiksiz yapılmasını sağlamaktadır. Firmamız Avcılar şehirler arası nakliyat hizmetlerinin hızlı bir şekilde tamamlanması için planlamaya büyük önem vermektedir. Nakliyatın gerçekleşeceği iki nokta arasındaki trafik, doğa şartları, yol koşulları ve hava durumu gibi değişkenler dikkate alınmakta ve kullanılan araçlarda gereken değişiklikler yapılmaktadır. Bunun yanında, şoförlerin uzmanlık alanlarına göre görevlendirmeler yapılarak hata payı minimuma çekilmektedir.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.