Şehiriçi Nakliyat

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

İstanbul, şüphesiz ki ülkemizin en dikkat çeken şehirlerinin başında gelmektedir. Kentte bulunan farklı fırsatlar ilginin azalmadan devam etmesine ve şehrin canlılığını sürdürmesine yardımcı olmaktadır. İş başta olmak üzere eğitim ve yaşam standartları konusunda oldukça ilgi çekici bir şehir olan İstanbul’un her semtinde farklı imkanlar bulunmaktadır. Şehrin farklı semtlerinde bulunan fırsatlar insanların İstanbul içerisindeki hareketliliğini arttırmaktadır. Bu hareketlilikten yorulan ya da iş ve eğitim noktalarına yakın olmak isteyen insanlar evlerini değiştirmek istemektedir. Avcılar Cantürk Nakliyat bu isteği gerçekleştirmek ve vatandaşlarımızın aynı gün içerisinde hayal ettikleri eve taşınmalarını sağlamak için Avcılar şehir içi nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Firmamız bünyesinde çalışan personellerimizin alanında uzman kişiler olması, filoda bulunan araçların her koşula uyum sağlayabilmesi ve kullanılan ekipmanların sorunsuz nakliyatın gerçekleştirilmesine imkan tanıması şehir içi nakliye hizmetlerimizin yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmasını sağlamaktadır.

  

  

Avcılar Ofis Taşıma

İstanbul pek çok kurumsal merkeze ev sahipliği yapmaktadır. Bunun sebebi, şehirdeki yoğun insan nüfusunun çeşitli iş olanakları yaratmasıdır. Hem ulusal hem de evrensel pek çok firma Türkiye pazarında tutunabilmek için ilk olarak İstanbul’da ofislerini açmaktadır. Kentte bulunan pek çok iş merkezi, bu ofislerin açılması için mükemmel konumdadır. Hali hazırda İstanbul’da ofisi bulunan ama konumu sebebiyle istediği verimi alamayan pek çok firma bu iş merkezlerine taşımaktadır. Taşınma sırasında eşyaların güvenliğinin ve korunmasının sağlanabilmesi için nakliyat firmalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Şirketimiz Avcılar Cantürk Nakliyat olarak hem güvenli hem de hızlı Avcılar ofis taşıma hizmetlerinde eşyaların çizik dahi almadan istenen ofise aktarılmasını sağlamaktadır.

Avcılar Asansörlü Nakliyat

Yüksek nüfusu ve düşük yüzölçümü sebebiyle İstanbul oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Buna bağlı olarak insanların küçük alanda toplu bir şekilde yaşamaları ve çalışmaları gerekmektedir. Bu yüzden yüksek binalar inşa edilmektedir. Şirketimiz bu yüksek binalara taşınmak isteyen vatandaşlarımız için Avcılar asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Bu hizmet sırasında kullanılan asansörler dünya standartlarında üretilmiş ekipmanlardır. Bu ekipmanların uzman personellerimiz tarafından kullanılması her türlü asansörlü nakliye işleminin sorun yaşanmadan tamamlanmasına olanak sağlamaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.