Ofis Taşımacılığı

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Kurumsal kimliğe sahip olan firmalar müşterilerinin gözünde daha iyi bir izlenim bırakmak için niteliğin yanında görünüşe de büyük önem vermektedir. Çalışılan ofislerin görünüşünün iyi olması, hem müşterilerin dikkatini çekmekte hem de çalışanların daha verimli olmasını sağlamaktadır. Görünüşün yanına konfor da eklendiğinde ofiste bulunan insanların verimi maksimum düzeye çıkmaktadır. Firmalar verimi arttırmak için hem konforlu hem de estetik ofislere taşınmaya karar vermektedir. Şirketimiz bu firmaların isteklerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için Avcılar ofis taşımacılığı hizmeti vermektedir. Verilen hizmetin güvenli bir şekilde tamamlanabilmesi için paketleme ve ambalajlamaya büyük önem verilmektedir. Uzman paketleme teknikleri kullanılmasına rağmen eşyaların zarar görmesi durumunda zararın karşılanabilmesi için ise nakliyat öncesinde sigortalama yapılmaktadır. Firmamızın her türlü olasılığı düşünerek müşterinin mağdur olmasını önlemesi sektörde yıldız gibi parlamasına olanak sağlamaktadır.

  

  

Avcılar Paketleme ve Ambalajlama

Personellerinin verimli bir şekilde çalışmasını isteyen firmaların pek çoğu üst düzey ofis malzemeleri kullanmaktadır. Kullanılan araç ve gereçlerin kaliteli olması, işlerin daha düzgün ve hızlı yapılmasını sağlayarak firmaların güven kazanmasını sağlamaktadır. Bu yüzden taşınacak malzemelerin nakliyat sırasında mümkün olduğunca iyi korunması gerekmektedir. Şirketimiz Avcılar Cantürk Nakliyat olarak, kurumsal müşterilerinin kayıpsız nakliyat süreci geçirmelerini sağlamak için Avcılar eşya paketleme ve ambalajlama işlemlerine büyük önem vermektedir. Öyle ki işlemler öncesinde taşınacak eşyaların detaylı listesi alınmakta ve kullanılacak ambalajlar ve teknikler özel olarak belirlenmektedir. İşlemler sırasında gerektiği taktirde ekstra malzeme dahi kullanılmaktadır.

Avcılar Sigortalı Nakliyat

Firmamız taşıyacağı ofis malzemelerini mümkün olduğunca iyi bir şekilde korumaktadır. Ancak afet ve kaza gibi durumlarda eşyaların zarar görme riski bulunduğu için sigortalama yapılmaktadır. Avcılar Sigortalı nakliyat yapılabilmesi için taşınacak malzemelerin maddi değeri ekspertiz hizmeti ile belirlenmekte ve sigorta şirketine bildirilmektedir. Dolayısıyla profesyonel kişiler tarafından belirlenen maddi değerler hakkında müşterilerimizin kafasında soru işareti oluşmamaktadır. Oluşursa da detaylı bilgi uzman kişilerce verilmektedir. Şirketimiz tarafından yapılan sigortalı nakliye işlemlerin eşyaların zarar görmesi durumunda belirli prosedürler takip edilmektedir. Karşılaşılan zararın miktarı uzmanlar tarafından belirlenmekte ve sigorta şirketine bildirilmektedir. Sonrasında sözleşmede bulunan maddeler çerçevesinde müşteriye ödeme yapılmaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.