Paketleme Ve Ambalajlama

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Nakliyat esnasında, eşyaların yola çıkmasını takiben her an bir sorunla karşılaşılabilmektedir. Bu sorunların önlenebilmesi için alınabilecek pek çok önlem bulunmaktadır. Bunların arasında eşyaların zarar görmesini engellemek için alınabilecek en iyi önlem paketlemedir. Avcılar eşya paketleme ve ambalajlama, taşınan eşyaların uygun malzeme ve tekniklerle koruma altına alınmasıdır. Bu işlemlerin profesyonel kişilerce yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde, paketleme işlemleri yetersiz olabilmekte ve eşyalar zarar görebilmektedir. Bu zarar maddi olabileceği gibi manevi de olabilmektedir. Firmamız herhangi bir zararın oluşmasını engellemek ve müşterilerimizin değer verdiği eşyalarının güven içerisinde taşınmasını sağlamak için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Avcılar Cantürk Nakliyat ismiyle yapılan bu çalışmalar hakkında internet üzerinde yapılan olumlu yorumlar firmamızın referansı olarak kabul edilebilmektedir.

  

  

Avcılar Ofis Taşıma

Ambalajlama ofis malzemelerinin taşınması sırasında büyük önem arz etmektedir. Gereken önemin gösterilmemesi durumunda kurumların büyük maddi zararlarla karşılaşması kaçınılmazdır. Çünkü pek çok firma çalışanlarından ve kullandığı araçlardan mümkün olduğunca yüksek verim alabilmek için kaliteli ve pahalı araçlardan yardım almaktadır. Bu araçların zarar görmesi durumunda kurumların işleri de aksayabilmekte ve karşılaşılan zarar katlanabilmektedir. Şirketimiz Avcılar ofis taşıma esansında karşılaşabilecek zor koşullar neticesinde taşınan araçların zarar görmesine engel olmak için üstün paketleme teknikleri kullanmaktadır. Kullanılan tekniklerde kaliteli malzemelerin tercih edilmesi ve uzmanlardan yararlanması hata olasılığını bir hayli düşürmektedir. Şirketimiz yeni ve daha güçlü paketleme tekniklerinin bulunabilmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Avcılar Şehirler Arası Nakliyat

Firmamız tüm Türkiye’deki şehirler arasında nakliyat hizmeti vermekte olan bir şirkettir. Uzun yollarda meydana gelebilecek problemlerin oldukça fazla olması gösterilmesi gereken özeni de arttırmaktadır. Şirketimiz olasılıkları değerlendirmek ve muhtemel problemleri tespit etmek için yol koşullarına, hava durumuna, iki mesafe arası uzaklığa ve doğa koşullarına dikkat etmektedir. Bu değişkenler dikkate alınmakta ve kullanılması gereken paketleme malzemeleri belirlenmektedir. Paketleme malzemelerinin ne kadar ve hangi teknikler ile kullanılması gerektiği uzmanlarımız tarafından tespit edilmektedir. Sonrasında ise müşterilerimizin talep ettiği tarihte Avcılar şehirler arası nakliyat işlemlerine başlanabilmektedir. Bu hizmeti talep eden müşterilerimiz telefon numaramız üzerinden müşteri temsilcilerimize ulaşabilmektedir.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.