Hizmet Politikamız

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Hizmet Politikamız

İnsanlık var olduğundan bu yana hiç bitmeyen nakliyat ihtiyacının üstün kalitede karşılanması için firma olarak son teknolojiyi kullanmaktayız. Vizyonumuz gereği müşteri memnuniyeti oluşturmak için özveri ile yılın her günü çalışmaktayız. Uygun araçlar kullanarak verdiğimiz hizmetimiz ile İstanbul ve çevre illerde yaşayan kişilerin sorun yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız. Kentsel dönüşümün devam ettiği şehrimizde sahip olduğumuz modern asansör sistemleri ile taşınma sırasında konforlu bir süreç oluşturmaktayız. Nakliyatın süresinin uzaması halinde bunun sıkıntı yaşatacağını bilmekte ve işimizi planlı olarak gerçekleştirmenin yanında zamanda bir aşma olmasına da izin vermemekteyiz.

Türkiye ekonomisinin gün geçtikçe büyüyor olduğunu bilmekte ve bu büyümeye katkıda bulunmak için de firmamız da büyümeye devam etmektedir. Bu şekilde de yeni iş olanakları oluşturmaya devam etmekteyiz. Ekibimize kattığımız kişiler için işbaşı eğitimleri vermekte ve işlerini hatasız olarak yapmalarını sağlamaktayız. İş güvenliği önlemlerini almamız ile de hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız için güvenli nakliyat süreçleri oluşturmaktayız. Müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz ile hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Hedeflerimiz

Hedefleri olmayan firmaların oldukları yerde saymak değil aksine küçüleceğiniz ve kapanmak zorunda kalacağını bilmekteyiz. Bu doğrultuda kendimize belli hedefler koymuş bulunmaktayız. Bunlar arasında ülkemizin en büyük nakliyat firması olmak yer almaktadır. Bu hedefimizi başarmanın yolunun da memnun müşteri sayımızı arttırmak ile olduğunu bilmekteyiz. Yıllardır müşterilerimiz için sunduğumuz özel çözümler ile onların memnun olacakları bir hizmet almasını sağlamakta ve hedefimize doğru emin adımlar ile ilerlemekteyiz. Ülke ekonomisine katkı ve işsizlik sorununa çözüm için yeni iş imkanları sunmaktayız. Ekiplerimizi genişletme noktasında misyonumuz gereği işini severek yapacak kişileri tercih etmekteyiz.

Yeni ekip arkadaşlarımızın işlerini hatasız yapmalarını sağlamak için işbaşı eğitimleri vermekte ve ayrıca düzenli olarak eğitimler ile kendilerini geliştirme imkanı bulmalarını sağlamaktayız. Bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızda ilk tercihiniz olmayı başarmakta ve bu güveninizi haklı çıkartmak içinde azimle çalışmaya ve yeni nakliyat yöntemleri geliştirmeye devam etmekteyiz.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.