Şehirler Arası Nakliyat

Sigortalı, Güvenilir Hizmet

Firma olarak vermiş olduğumuz sözleri harfiyen yerine getiriyor, eşyalarınızı paketleyerek sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Kaliteli Hizmet

Firma olarak hem yeni nesil teknolojiler hem de uzmanlığımız ile nakliyat hizmetlerimizi pekiştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

İstanbul, hem kültürel hem de ekonomik olarak büyük öneme sahip bir şehirdir. Kentin yüzyıllar boyu farklı medeniyetler tarafından başkent olarak kullanılması gelişimin ve medeniyetin merkezi olmasına vesile olmuştur. Günümüzde de halen önemini korumakta olan bu şehir, çeşitli sebeplerle Türkiye’nin farklı şehirlerden insanları kendine çekmeyi başarabilmektedir. Bu şehre kalıcı olarak yerleşmeyi düşünen vatandaşlarımızın Avcılar şehirler arası nakliyat hizmetlerine ihtiyacı olmaktadır. Bu hizmetin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel bir firmadan yardım alınması gerekmektedir. Aksi taktirde karşılaşılan küçük sorunlar neticesinde dahi büyük maddi kayıplar ortaya çıkabilmektedir. Şirketimiz Avcılar Cantürk Nakliyat olarak, bu kayıpları önlemek için paketleme başta olmak üzere pek çok koruma önlemi almaktadır. Firmamızın nakliyatın güvenliğine verdiği bu önem, vatandaşlarımızla şirketimiz arasında güçlü bir güven bağı kurulmasına vesile olmuştur.

  

  

Avcılar Sigortalı Nakliyat

Avcılar Cantürk Nakliyat yardımıyla gerçekleştirilen şehirler arası nakliye işlemlerinde, kaza ya da afet ihtimali göz önünde bulundurulmakta ve müşterilerimizin maddi zarara uğramaması için sigortalama yapılmaktadır. Sigortalama işlemleri için şehrin en güvenilir sigorta firmalarıyla birlikte çalışılmaktadır. Eşyaların eksiksiz olarak sigortalanması için uzmanlar yardımıyla ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz hizmetiyle eşyaların değerinin belirlenmesinin ardından resmi evraklara imzalar atılmaktadır. Atılan imzalar neticesinde Avcılar sigortalı nakliyat gerçekleştirilebilmektedir. Sigorta sözleşmesinde bulunan maddeler dahilinde, firmamız tarafından taşınan eşyalardan herhangi birinin zarar görmesi durumunda, zarar anlaşma yapılan sigorta firması tarafından eksiksiz olarak karşılanmaktadır.

Avcılar Eşya Depolama

Vatandaşlarımızın bir şehirden başka birine eşyalarını taşırken beklenmedik durumlarla karşılaşabilmektedir. Bu durumların eşyaların güvenliğine darbe vurmaması için şirketimiz tarafından Avcılar eşya depolama hizmeti sunulmaktadır. Şirketimiz tarafından kullanılan depoların koşullar sebebiyle eşyalara zarar vermemesi için pek çok önlem alınmaktadır. Bu önlemler arasında nem ve ısı gibi değerlerin dengelenmesi de bulunmaktadır. Eşyaların rutubetten dolayı zarar görmemesi için de gerekli yalıtım çalışmaları yapılmaktadır. Depolara girmesi muhtemel böceklerin uzaklaştırılması için de belirli aralıklarla ilaçlama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eşyaların güvenli bir şekilde saklanabilmesi için güvenlik kameralarıyla kesintisiz olarak gözlem yapılmakta ve görevliler depoların bulunduğu bölgeden ayrılmamaktadır. İyi bir şekilde saklanan eşyalar müşterilerimizin talep ettiği tarihte istenilen noktaya taşınmaktadır.

canturknakliyatlogosubeyaz.png
Avcılar Cantürk Nakliyat, uzun yılların tecrübe ve bilgi birikimine sahip, uzman personeller ile Avcılar evden eve nakliye hizmetleri veren bir firmadır. Uzun yıllara dayanan geçmişimiz, müşterilerimize karşı izlemiş olduğumuz üstün kalite hizmet tutumu ile her geçen gün daha çok ün salmayı başarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın güvenlik önlemlerinin en iyi şekilde sağlanmasından sonra taşıma hizmetine başlıyoruz. Eşyalarınızın değer gördüğü nakliyat hizmetleri için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.